HABER & DUYURULARIMIZ

TÜM HABERLER

Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı ''Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı 2017-2023'' Resmi Gazete'nin 2 Ocak 2018 tarihli mükerrer sa ... Devamı için tıklayınız.
Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği ‘’Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği’’ değiştirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından çalışmaları uzun ... Devamı için tıklayınız.
IREMCON-AKADEMI CEVRE AKADEMİ ÇEVRE ANA SPONSORLUĞU’NDA IREMCON KAPILARINI 2. KEZ AÇIYOR… IREMCON - Uluslararası Geri Dönüşüm ve Çevre Kong ... Devamı için tıklayınız.
Manisa Subesi   Ege Bölge Temsilciliğimiz ile Manisa'da hizmetinizdeyiz. Tehlikeli & tehlikesiz her türden atığın bertar ... Devamı için tıklayınız.
Sürdürülebilir Enerji "Sürdürülebilir Enerji" Yeni blog yazımızı okudunuz mu ?   Devamı için tıklayınız.
TURKTAY-AKADEMI CEVRE Akademi Çevre Entegre Yönetim A.Ş  TÜRKTAY Gümüş Sponsoru.    8. TÜRKTAY Yürütme Kurulu, 13 Mayıs Cumartesi gü ... Devamı için tıklayınız.
Tuzla Çevre Günü Etkinliği Tuzla Belediyesinin düzenlemiş olduğu "5 Haziran Dünya Çevre Günü" etkinliği kapsamında bizde Akademi Çevre olarak Tu ... Devamı için tıklayınız.
Pendik Çevre Günü Etkinliği Çevre günü etkinlikleri Pendik Kuşluk Parkı'nda devam ediyor. Pendik Belediyesinin her yıl Dünya Çevre Günü ... Devamı için tıklayınız.
Çevre Teknolojileri Etkinliği IFAT 2017 Akademi Çevre olarak Avrasyanın en önemli Çevre Teknolojileri Etkinliği Olan “IFAT 2017 - İSTANBUL”'da bizde yeri ... Devamı için tıklayınız.
Ödüllü Bilgi Yarışması 2016 Akademi Çevre, “Ödüllü Bilgi Yarışması” başvuruları 1 Ağustos 2016 tarihinde başladı! Akademi Çevre, “ Ödüllü Bil ... Devamı için tıklayınız.
Çevre Sektörü Buluşma Günleri Akademi çevre, “Çevre Sektörü Buluşma Günleri” etkinliklerinde sektörün nabzını tuttu! Akademi Çevre, 5 Haziran 2 ... Devamı için tıklayınız.
Uluslararası Geri Dönüşüm Fuarı Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul, 13. kez kapılarını açtı! Avra ... Devamı için tıklayınız.