Güvenli Veri İmhası

GİZLİ MALZEMENİN İMHASI

Akademi Çevre, hükümet kuruluşları, bankalar, finans kuruluşları, muhasebe ve hukuk firmaları da dahil olmak üzere güvenlikle ilgili bilinçli organizasyonlar için güvenli veri imha hizmetleri sunmaktadır.

Gizli materyalleri güvenli konteynırlarda toplarız, manyetik verileri siler, tanımlanamayacak kadar küçük parçalara ayırır ve daha sonra geri dönüşüme tabi tutarız.

Mobil ekimizle dilerseniz yerinizde dilerseniz kendi tesisimizde elektromanyetik silme ve parçalama hizmetlerini sunuyoruz.

 

HİZMET STANDARDIMIZ

Gizli bilgileri işleyen herhangi bir kuruluş, verilerinin güvenli bir şekilde elden çıkarılmasını sağlamalıdır. Veri Koruma Yasasını ihlal ettiği tespit edilen kuruluşlar yalnızca para cezalarına değil aynı zamanda itibar ve hizmet kalite kaybına maruz kalırlar.

Gizli bilginizin güvenli bir şekilde imha edilmesini sağlamak birincil önceliğimizdir.

Gizli verilerinizi, BS EN 15713 gizli materyalin imhası standardına ve BS 7858 çalışan personelin güvenlik taraması standardına uygun olarak güvenli bir şekilde toplarız ve yok ederiz. Tüm personelimiz 10 yıllık geçmişe dönük güvenlik kontrollerine tabi tutulmuştur.

Kağıt belgeler için olduğu kadar üniforma, kimlik kartı, röntgen ve medya atığı(CD / DVD’ler, sabit diskler, flash bellekler ve manyetik teyp üniteleri) gibi kağıt dışı materyaller için de elektromanyetik silme ve parçalama hizmeti sunuyoruz.

 

AKADEMİ ÇEVRE GİZLİ MALZEME İMHA HİZMETİNİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

  1. Toplama ve imha işlemi izlenebilir bir süreçtir.
  2. Toplanılan malzeme miktarları ölçümlenir ve imha faaliyetlerini analiz etmek isteyen kuruluşlar için raporlanır.
  3. Parçaladığımız dokümanları tekrar geri dönüşümle sizlere kazandırabiliriz.
  4. Entegre atık yönetimi hizmetimizle, sadece gizli malzemenin imhası konusunda değil tüm duyarlı çevre politikalarınızın gerçekleşmesine yönelik hizmet sunmaktayız.
guvenli-veri-imhasi
sed at dolor ut libero consequat.